Bilişim Danışmanlığı

Bilişim sektöründe başarıya ulaşmak için belirlediğimiz yolda birlikte ilerleyeceğiz.

Bilişim danışmanlığı hizmetimiz, sektör içerisindeki üretici veya iş ortaklarının en temel ihtiyaçları olan müşterilerine sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve çeşitlendirmek için sunduğumuz bir hizmettir.

Sahip olduğumuz uzman danışman kadrosu ile müşteri tarafında yapılan işlerin veriminin arttırılması, otomasyon sayesinde üretkenliğin arttırılması, raporlanması, izlenmesi, eğitim ile farkındalığın arttırılması, yeni projeler için analiz ve planlama yapılması, projenin uçtan uca gerçekleştirilmesi, performans iyileştirme ve en önemlisi olası sorunların tespitinde destek vermekteyiz.

IT DANIŞMANLIĞI

Kuruluşlar, ekipman ve yazılım satınalma ile ilgili destek ve bakım sorumluluklarını bulut sağlayıcısına devrederek bilgi teknolojisi işlemlerini basitleştirme fırsatı sunar.

YÖNETİLEN BULUT

Bbelgeleri düzenlemek, e-posta göndermek ve diğer dosyaları göndermek için çevrimiçi bir hizmet kullanabilirsiniz.

BULUT BİLİŞİM

Bulut bilişim ihtiyacı, kuruluşun ondan sağladığı avantajlarla kolayca görülebilir. Bulut bilişim ile, BT işlemlerini çok sayıda şirket içi kaynak olmadan dış kaynaklı bir birim olarak yürütmek mümkün hale geldi.


Bu hizmetin temel amacı üretici veya iş ortağımız ile bir olup müşteri tarafındaki memnuniyeti maksimum düzeye çıkarmaktır.

Pek çok farklı ölçekteki müşterinin içerisinde bulunduğu sektör ve onun dinamikleri düşünüldüğü zaman buna uygun bir kadro ile müşteri gereksinimlerini iyi anlayacak ve en iyi çözümleri sunacak bir hizmet modeli sunmaktayız.


Sizlere Sunduğumuz Diğer Hizmetlerimiz

İletişime geçelim

İŞLETMENİZİN BİLİŞİM NOKTASINDA İHTİYAÇLARINI KONUŞALIM

En hızlı şekilde sizin için en uygun çözümü beraber bulalım.