Network Güvenliği

İŞİNİZİ GENİŞLETİN

Güvenlik Çözümleri ile Sisteminizin Ve Ağınızın verimli çalışabilmesini sağlayın

İletişim teknolojilerine yön veren asıl unsur olan internet; bağlantı yollarının hızlanması ve ucuzlaması sebebiyle veri sızıntıları, siber saldırılar ve zararlı kodların tehditleri gibi bilgi güvenliğine yönelik birçok riski artan oranlarda karşımıza çıkartmaktadır.

Kişisel ve kurumsal hassasiyet içeren her türlü bilgilerin korunması ve mahremiyetinin sağlanması ise özel ya da tüzel kişiler açısından çok ciddi bir önem taşımaktadır.

SIZMA TESTİ

Firmamızın uzman ve sertifikalı ekibi detaylı incelemeler yaparak ağ, sistem ve yazılım katmanındaki zayıflıkları maksimum seviyede tespit etmektedir.

WEB GÜVENLİĞİ

Web sayfalarının güvenliğini sağlamak için kullanılan web güvenlik duvarı teknolojilerine WAF (Web Application Firewall) denir.

MAİL GÜVENLİĞİ

Günümüzün en güvensiz iletişim araçlarından biri Mail servisidir. SMTP protokolünde kullanıcı doğrulama, sunucu doğrulama gibi özellikler bulunmadığı için insanlar kolaylıkla kandırılabilmektedir.

VERİ TABANI GÜVENLİĞİ

Veri Tabanı Güvenliği ÇözümlerimiGenel olarak veri tabanı güvenliği ürünleri şu tür hizmetler sunar: - SQL komutlarının izlenmesi, loglanması ve zararlı bir komut gelirse engellenmesi.


Önceden alınmamış bir önlem nedeniyle karşılaşılabilecek güvenlik tehdidi sebebiyle kurumların; iş ortağı ve hissedarlar karşısında güven kaybına uğraması, stratejik bilgileri kaybetmesi, kurumsal imajının zedelenmesi söz konusu olabilir.

İşte tüm bu olası sorunlardan korunmak ve geleceğe güvenle hazırlanmak için bilgi ve erişim güvenliğine yönelik altyapı ve politikaları bugünden oluşturmak son derece önemlidir.

Bu ortamda kurumsal bilgilerin korunması ve gizliliğinin sağlanması ise kurumlar açsından ciddi bir önem taşımaktadır.

Teknikpark bu kapsamda :

Next Generation Firewall (Firewall)

Ağ Erişim Kontrolü (NAC)

Veri Şifreleme

Log Managament & Korelasyon

Wireless Security

SSL Vpn

Atak Engelleme Sistemi (IPS)

Son Kullanıcı Güvenliği

Database Firewall
Web Security Gateway

Mail Security Gateway

Web Application Firewall

çözümleri sunmaktadır.


Sizlere Sunduğumuz Diğer Hizmetlerimiz

İletişime geçelim

İŞLETMENİZİN BİLİŞİM NOKTASINDA İHTİYAÇLARINI KONUŞALIM

En hızlı şekilde sizin için en uygun çözümü beraber bulalım.