Kurumsal

Biz Kimiz

Modern BT hizmetleri ve çözümleri sunarak sizlerin işlerine değer getirmeye ve iş zorluklarını çözmeye odaklanıyoruz.

Teknikpark; kurumların IT (Information Technologies) altyapılarıyla ilgili komple anahtar teslim proje yapmayı hedefleyen çözüm odaklı bir firmadır. Piyasadaki kurumların, infrastructure ile ilgili çözüm oluşturması sürecinde sunucu, veri depolama, sanallaştırma, bilişim altyapısı güvenliği, fiziksel güvenlik, kablolama & altyapı, dış kaynak personel kiralama, danışmanlık hizmetleri, ağ çözümleri gibi alanlarda katma değerli çözümler üreterek kurumların IT ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına uzman ekibiyle çözüm sağlayan müşterisiyle uzun yıllar sürecek bir yol arkadaşlığını amaçlayan bir sistem entegratör firmadır.

Teknikpark müşterilerine sunduğu çözümler kapsamında, IT bölümlerini sadece para harcayan bir gider kapısı olarak gözükmesinden öte; kurumlara özellikle iş çözümleri (business solutions) alanında katma değerler oluşturmayı hedefleyerek hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Teknikpark, müşterilerle oluşturmayı hedeflediği yol arkadaşlığı çerçevesinde, müşterilerini IT ihtiyaçlarının sağlanmasında ve verdiği danışmanlık hizmetlerinde önemli bir rol almayı ilke edinmiş olup müşterileriyle birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedeflerini gerçekleştirirken özellikle teknik danışmanlıklarında ve ihtiyaçların analizindeki katma değerli yaklaşımlarıyla piyasadaki rakiplerinden ayrışmak, Teknikpark için olmazsa olmazlardandır.


Beraber Çalıştıklarımız

Müşterilerimizin hakkımızda neler söyledikleri:

Değerli müşterilerimiz verdiğimiz servis hizmetinden sonra şirketimizle ilgili bizlerle duygularını paylaşıyorlar

Network güvenlik konusunda Teknikpark dan çok fazla destek aldık.Her zaman bizlere yardımcı olmaya çalıştılar.Çok Teşekkürler.

Kervantur - Gökhan YILMAZ

İlk andan itibaren ilgi alakaları ve özellikle Linux tarafındaki bilgi ve becerileri  ile bizlere çok yardımcı oldular.Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Türkiye Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü -Murat Köse

0
+
Kaç Yaşındayız
0
+
Müşteri
0
+
Projelerimiz
0
+
Ekibimiz

İletişime geçelim

İŞLETMENİZİN BİLİŞİM NOKTASINDA İHTİYAÇLARINI KONUŞALIM

En hızlı şekilde sizin için en uygun çözümü beraber bulalım.