Bulut Hizmetleri

Bulut İnovasyonuyla İşletmenizin Maksimum Potansiyeline Ulaşmasını Sağlayın

Bulut (Cloud), verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı bir veri barındırma ve işleme sistemidir. Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu çiftliği içerisinde barınır ve çalışır. Bu sayede hem sunucuda oluşabilecek teknik arızalarda kesinti yaşamazsınız hem de anlık olarak sunucu çiftliğinin kaynaklarından yararlandığınız paydayı değiştirebilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek bir ücretlendirme modelini ve ihtiyaca göre ölçeklendirebileceğiniz bir hosting hizmetini mümkün kılar.

Genel Bulut (Public Cloud) yapısında sunduğumuz Bulut (Cloud) platformu üzerindeki toplam kaynakta çalışmakta olan yapı; Özel Bulut (Private Cloud) çözümünde tamamen sizin istediğiniz ve size özel olarak yapılandırılan donanım kaynakları üzerinde çalışmaktadır.

IT DANIŞMANLIĞI

Kuruluşlar, ekipman ve yazılım satınalma ile ilgili destek ve bakım sorumluluklarını bulut sağlayıcısına devrederek bilgi teknolojisi işlemlerini basitleştirme fırsatı sunar.

YÖNETİLEN BULUT

Bbelgeleri düzenlemek, e-posta göndermek ve diğer dosyaları göndermek için çevrimiçi bir hizmet kullanabilirsiniz.

BULUT BİLİŞİM

Bulut bilişim ihtiyacı, kuruluşun ondan sağladığı avantajlarla kolayca görülebilir. Bulut bilişim ile, BT işlemlerini çok sayıda şirket içi kaynak olmadan dış kaynaklı bir birim olarak yürütmek mümkün hale geldi.


Kritik iş uygulamalarınızı çalıştırdığınız sistemi, bulut bilişim altyapısı üzerinden altyapı gerekliliklerine uygun olarak oluşturur böylece çalışmalarınıza kesintisiz ve performans problemi yaşamadan devam edersiniz.

Kullanmakta olduğunuz farklı uygulamalarınız için farklı bulut bilişim altyapılarıyla tamamen ihtiyacınız olan hizmeti aldığınızdan emin olursunuz.

İlk yatırım maliyeti olmadan bulut bilişim teknolojilerinden hızlıca faydalanmaya başlar ve bulut bilişim teknolojilerinin sağladığı esneklik, hızlılık, verimlilik, ölçeklenebilirlik gibi avantajların tamamından Teknikpark ın sunmakta olduğu kalite farkıyla yararlanırsınız.

Bulut hizmetlerine ek olarak sunulan, yönetilen hizmetler ve danışmanlık hizmetleri ile asıl işinize odaklanp rekabet avantajı sağlarsınız.

Birebir iletişim kurulabilen, alanında uzman müşteri ilişkileri ve hizmet yönetimi ekiplerimize ihtiyacınız olduğu her an ulaşırsınız.


Sizlere Sunduğumuz Diğer Hizmetlerimiz

İletişime geçelim

İŞLETMENİZİN BİLİŞİM NOKTASINDA İHTİYAÇLARINI KONUŞALIM

En hızlı şekilde sizin için en uygun çözümü beraber bulalım.